اهداف تشکیل ستاد رزمایش کمک مومنانه در دانشگاه آزاد اسلامی چیست؟

رپرست دانشگاه آزاد اسلامی نظرآباد، اهداف تشکیل ستاد رزمایش کمک مومنانه را تقویت بنیاد خانواده‌ها عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نظرآباد، در پی صدور بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر تشکیل ستاد رزمایش کمک مومنانه در واحدها و مراکز دانشگاهی نخستین نشست این ستاد تشکیل شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی نظرآباد در این مراسم با تشریح اهداف تشکیل ستاد رزمایش کمک مومنانه و بیان احادیث و روایاتی از ائمه معصومین‌(ع) درباره ارزش و جایگاه خانواده در اسلام، آن را عنصر اصلی جامعه ایرانی، اسلامی و شیعی معرفی و بر ضرورت تقویت بنیاد خانواده‌ها تأکید کرد.

سیدعباس صارمی حصاری افزود: براساس دستورالعمل صادره قصد داریم تا کمک‌هایی که از سوی بسیج اساتید، بسیج دانشجویی و سایر گروه‌های فعال در دانشگاه صورت می‌‌گیرد را تحت لوای ستاد رزمایش کمک مومنانه تجمیع و هدایت کنیم و مطابق منویات رهبر معظم انقلاب آن را به دست خانواده‌های نیازمند برسانیم.

لزوم حمایت خیّرین از ستاد رزمایش کمک مومنانه

وی یادآور شد: امیدواریم در انجام این رسالت از کمک‌های خیّرین و گروه‌های جهادی شهرستان نیز نظرآباد بهره‌مند شویم.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه نظرآباد نیز در این نشست با استقبال از تشکیل ستاد رزمایش کمک مومنانه بیان کرد: باید با کمک فضای مجازی و اطلاع‌رسانی گسترده و مداوم در طول سال، ضمن شناسایی و تعامل با خیّرین شهرستان نظرآباد از ظرفیت بسیار خوب خیّرین نهایت استفاده را ببریم.

کاظم یکه‌ فلاح، اولویت بعدی ستاد رزمایش کمک مومنانه را کمک به دانش‌آموزان و دانشجویان اعلام کرد.