اکبری‌دستک تأکید کرد؛ لزوم هم‌افزایی واحدهای دانشگاهی برای توسعه کمی و کیفی رشته تربیت‌بدنی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد بر همکاری و هم‌افزایی جدی میان واحدهای دانشگاهی در مسیر توسعه و ارتقای کمی و کیفی رشته تربیت‌بدنی در سطح دانشگاه‌ها تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهر اندیشه، ظهر امروز در نشست تخصصی رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد و سمای اندیشه، راهکارهای هم‌افزایی و ارتقای رشته تربیت‌بدنی در دانشگاه مورد بررسی و تأکید قرار گرفت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد در این نشست که در سمای اندیشه برگزار شد، با تبیین اهمیت و جایگاه ورزش و تربیت‌بدنی در آموزه‌های اسلامی و تأثیر آن بر سلامت و تعالی روحی و معنوی انسان، به بیان سابقه راه‌اندازی رشته تربیت‌بدنی در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد با تعداد پنج نفر در سال ۹۶ پرداخت و افزود: با همکاری و برنامه‌ریزی مناسب مدیران این دانشگاه اکنون تعداد ۷۰ نفر دانشجو در دانشگاه نظرآباد تحصیل می‌کنند که برخی از این دانشجویان در تابستان امسال فارغ‌التحصیل می‌شوند.

فیض‌الله اکبری‌دستک به تشکیل شورای ورزش و تربیت‌بدنی با عضویت شماری از دانشجویان زبده و قهرمان در کنار استادان این رشته در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد به لحاظ اهمیت ورزش اشاره، بر برنامه‌ریزی صحیح و توسعه‌محور برای استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دانشجویان و نیز استادان این رشته در بخش‌های آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و نیز کارگاهی تأکید کرد و خواستار همکاری و هم‌افزایی جدی میان واحدهای دانشگاهی در مسیر توسعه و نیز ارتقای کمی و کیفی این رشته در سطح دانشگاه‌ها شد.

مهدی رمضانی رئیس آموزشکده سمای اندیشه نیز با ابراز خرسندی از حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد در سمای اندیشه، بر هماهنگی و همکاری مشترک میان این دو دانشگاه از طریق برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی و تخصصی در مسیر تقویت رشته تربیت‌بدنی تأکید کرد.