دکتر اکبری‌دستک تأکید کرد: لزوم تعامل دانشگاه و حوزه در راستای بیانیه گام دوم انقلاب

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد بر تعامل و نقش‌آفرینی هرچه بیشتر فرهیختگان دانشگاهی و حوزوی در راستای پیشرفت و تعالی دانشگاه بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نظرآباد، فیض‌الله اکبری‌دستک صبح امروز در دیدار با حجت‌الاسلام قادر محمدی امام جمعه شهر چهارباغ با تبریک ولادت حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت به بیان گوشه‌هایی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام‌شده در دانشگاه آزاد اسلامی نظرآباد در یک سال و نیم گذشته در بخش‌های فرهنگی و آموزشی پرداخت.

وی تعمیق باورهای دینی و انقلابی نسل جوان دانشجو، تبیین الگوها و سبک زندگی اسلامی-ایرانی و نیز ایجاد روحیه امید به آینده، نشاط جوانی و خودباوری و مسئولیت‌پذیری بر اساس آموزه‌های اصیل معارف اسلامی را مهم‌ترین مأموریت و رسالت استادان و مربیان انقلابی و همچنین مدیران و متولیان نظام تعلیم و تربیت کشور بر اساس شاخص‌های بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبری در دهه پنجم انقلاب اسلامی برشمرد و مسیر حرکت و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد را بر اساس همین اولویت‌ها و شاخص‌ها بیان کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد از حمایت‌های امام جمعه شهر چهارباغ از برنامه‌های این دانشگاه قدردانی و بر تعامل و نقش‌آفرینی هرچه بیشتر فرهیختگان دانشگاهی و حوزوی در راستای پیشرفت و تعالی دانشگاه بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تأکید کرد.

حجت‌الاسلام قادر محمدی امام جمعه شهر چهارباغ نیز با تبیین اهمیت و جایگاه بی‌نظیر علم و دانش در مسیر رشد و تعالی انسان‌ها و قدردانی از تلاش‌های استادان و معلمان در تربیت فرزندان و آینده‌سازان این کشور از دیدگاه‌ها و مواضع رئیس دانشگاه و تلاش‌های وی در راستای همکاری و هم‌افزایی میان دانشگاه و سایر دستگاه‌ها و نهادهای شهری تشکر کرد.

در پایان این دیدار، لوح سپاس و تندیس سی‌امین سال راه‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد از سوی اکبری‌دستک رئیس این دانشگاه به حجت‌الاسلام قادر محمدی امام جمعه شهر چهارباغ اهدا شد.