اکبری‌دستک مطرح کرد؛ تشکیل مرکز رشد و فناوری اشتغالات نوین عامل تقویت راهبرد ارتباط دانشگاه با صنعت

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد گفت: تشکیل مرکز رشد و فناوری اشتغالات نوین، مؤثرترین عامل تقویت راهبرد ارتباط دانشگاه با صنعت است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نظرآباد، فیض‌الله اکبری‌دستک عصر امروز در دومین جلسه کارگروه اشتغالات نوین و مرکز رشد شهرستان نظرآباد که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد تشکیل شد، از آمادگی این دانشگاه برای استقرار  مرکز رشد و اشتغالات نوین در دانشگاه آزاد اسلامی نظرآباد خبر داد و از آن به‌عنوان مؤثرترین شیوه و نزدیک‌ترین گام در مسیر تحقق راهبرد ارتباط صنعت و دانشگاه یاد کرد.

وی با بیان قدمت ۳۰ ساله دانشگاه نظرآباد و نیز ظرفیت‌ها و توانمندی‌های علمی، صنعتی و مهندسی این دانشگاه به‌عنوان کهن‌ترین مجموعه آموزش عالی غرب استان البرز،  خواستار همکاری و هم‌افزایی همه ادارات شهرستان به‌ویژه شهرک‌های صنعتی از طریق انعقاد تفاهم‌نامه‌ها و طرح‌های تحقیقاتی با دانشگاه‌ها شد.

در این جلسه که با حضور چند تن از مدیران ادارات و همچنین مدیران عامل شهرک‌های صنعتی نظرآباد و سپهر در دانشگاه آزاد اسلامی نظرآباد برگزار شد، میلاد مرادنیا معاون برنامه‌ریزی فرمانداری شهرستان نظرآباد نیز با قدردانی از میزبانی دانشگاه در تشکیل این جلسه، راه‌اندازی مرکز رشد و اشتغالات نوین شهرستان نظرآباد در محل دانشگاه آزاد اسلامی نظرآباد را فرصتی مغتنم برای ارتباط هرچه بیشتر میان دانشگاه و صنعت دانست و بر حضور فعال و مؤثر همه دستگاه‌های ذیربط شهرستان برای تحقق موفقیت‌آمیز این رویداد علمی و صنعتی در شهرستان نظرآباد تأکید کرد.

در پایان این نشست مدعوین این جلسه به همراه معاون فرماندار از کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد به‌عنوان محل استقرار  مرکز رشد بازدید کردند.