بیانیه روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز جهت حضور حداکثری آحاد جامعه در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

بسم الله الرحمن الرحیم

در چهل و سومین سال عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران که با فراز و نشیب ها و خطرات بسیاری مواجه بوده ایم و به برکت خون هزاران شهید و ایثارگری رزمندگان، آزادگان، جانبازان غیور و حضور مومنانه مردم شریف و نجیب کشورمان در عرصه های مختلف، در اوج قله های شکوفایی، اقتدار و سربلندی ایستاده ایم و بر ماست تا از ثمره این ایثارگری ها واز خودگذشتگی ها با تمام توان دفاع کنیم.

صبر، بردباری و مقاومت مردان و زنان ایران اسلامی که درس آموز مکتب اهل بیت علیهم السلام به ویژه مدرسه بزرگ عاشوار می باشند همواره در برهه های مختلف باعث خشم دشمنان قسم خورده انقلاب ایران اسلامی شده و خار چشم تمام بدخواهان این آب وخاک بوده است.

در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان، دشمن با توطئه ها و فتنه های شوم خود و با بهره گیری از تمام ظرفیت های رسانه ای با هجمه های تبلیغاتی، سعی در کمرنگ جلوه دادن برکات انقلاب و ناامید ساختن مردم از نظام اسلامی داشته وکاهش مشارکت مردم در انتخابات ۱۴۰۰ را دنبال می کند .

در این شرایط لازم است تا مردم بصیر، آگاه و فهیم کشورمان یک بار دیگر در تبعیت و پیروی از منویات روشنگرانه رهبر عزیز و فرزانه ایران اسلامی و ادامه راه روشن شهیدان انقلاب، دراین میدان سرنوشت ساز قوی تر از گذشته حاضر شوند و خط بطلان بر همه نقشه های شوم دشمن بکشند.

دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز  از مردم انقلابی، بصیر و آگاه ایران اسلامی دعوت می کند با حضور هر چه گسترده تر در انتخابات۲۸ خرداد ۱۴۰۰ بار دیگر اقتدار ایران سربلند اسلامی را به رخ دشمنان قسم خورده نظام اسلامی کشیده و همچون گذشته با حضور مومنانه خود توطئه علیه سرزمین پاکان و مهد دلیران را خنثی نموده و پشتوانه محکمی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهند بود.