در مراسمی با حضور مسئولان صورت گرفت؛ معرفی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی نظرآباد

سرپرست موقت دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد در مراسمی با حضور محمدحسن برهانی‌فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرج، ظهر امروز در مراسمی با حضور محمدحسن برهانی‌فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و هیئت همراه که در مرکز نظرآباد برگزار شد، از تلاش‌ها و خدمات فیض‌الله اکبری‌دستک سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد قدردانی شد و عباس صارمی به‌عنوان سرپرست موقت این دانشگاه معرفی شد.

637041576118395032_md

محمدحسن برهانی‌فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز در این مراسم تصریح کرد: سپردن مسئولیت به متخصصانی از داخل هر دانشگاه که از شرایط و وضعیت موجود، مشکلات، نقاط قوت و ضعف و توانمندی‌های آن آگاه بوده و به آن عرق و تعصب داشته باشند، از مسائلی است که در مسیر پیشرفت و برون‌رفت از مشکلات احتمالی مؤثر خواهد بود.

وی با تأکید بر همدلی بین دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد و مسئولان این شهرستان بیان کرد: در راستای سیاست‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز، اتفاق نظر و اجماع بر این امر استوار است که مرکز نظرآباد می‌تواند در فضای علمی، فرهنگی و اجتماعی این شهرستان تأثیرگذارتر بوده و با حمایت‌های امام جمعه شهرستان نظرآباد و همراهی سایر مسئولان شهری این امر عملی خواهد شد.

برهانی‌فر از برنامه‌هایی برای توسعه کمی و کیفی این مرکز خبر داد و گفت: تبدیل مرکز نظرآباد به یک واحد متوسط دانشگاهی امکان‌پذیر است که با ارائه برنامه‌های کارشناسانه و دقیق در آینده نزدیک این امر محقق می‌شود.

حجت‌الاسلام سیدسجاد موسوی‌نیا امام جمعه شهرستان نظرآباد نیز با سخنانی از روند فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد در این شهر ابراز خشنودی کرد و توصیه‌هایی را برای افزودن محتوای دینی بیشتر به فعالیت‌های دانشگاهی مطرح کرد.

وی با بیان فرازهایی از اقدامات حضرت امام حسین(ع) و حضرت زینب(س) در واقعه عاشورا، داشتن تدبیر، اعتقاد به تقدیر و مقدرات الهی را ملزوماتی برای اخذ تصمیم درست برشمرد و ابراز امیدواری کرد با توجه به بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری که مخاطبش جوانان و پژوهش است، مسئولان دانشگاهی تنها نگاه‌شان به دانشگاه نباشد و در صحنه‌های اجتماعی، ابعاد فرهنگی و تحولات سیاسی جامعه نیز فعال باشند.

637041573754015154_md

فیض‌الله اکبری‌دستک سرپرست سابق مرکز نظرآباد هم با ارائه گزارش مختصری از وضعیت موجود و فعالیت‌های صورت‌گرفته در این مرکز از حمایت‌های محمدحسن برهانی‌فر قدردانی و برای عباس صارمی آرزوی موفقیت کرد.

وی برقراری نظم آموزشی، تعامل بیشتر با مسئولان استان البرز و شهرستان ساوجبلاغ، ایجاد انضباط مالی و مدیریت هزینه‌ها، ایجاد انگیزه و نشاط در میان کارکنان، استادان و دانشجویان، حفظ جایگاه و شأن دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان نظرآباد، بازسازی و احیای محیط فیزیکی دانشگاه، بسترسازی برای راه‌اندازی مرکز زبان و مرکز رشد فناوری‌های نوین را گوشه‌ای از اقدامات صورت‌گرفته اخیر در مرکز نظرآباد برشمرد.

عباس صارمی سرپرست جدید مرکز نظرآباد نیز با قدردانی از تلاش‌های فیض‌الله اکبری‌دستک در زمانی تصدی سرپرستی مرکز نظرآباد، از اعتماد محمدحسن برهانی‌فر در محول‌کردن این وظیفه به وی سپاسگزاری کرد و به ارائه گوشه‌ای از برنامه‌های آتی خود در این مرکز دانشگاهی پرداخت.

وی ابراز امیدواری کرد با همکاری تمام دست‌اندرکاران اعم از مسئولان، کارکنان، استادان و دانشجویان، روند پیشرفت و موفقیت این دانشگاه بیش از پیش سرعت گرفته و برنامه‌های نیمه‌تمام این دانشگاه با همراهی اکبری‌دستک به سرانجام برسد و برنامه‌های جدیدی نیز برای توسعه بخش‌هایی مانند ارتباط با صنعت، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارت‌آپ‌ها، دایرکردن رشته‌های جدید به‌ویژه در تحصیلات تکمیلی، توجه به مسائل علمی و پژوهشی، تعامل بیشتر با مسئولان شهری، برگزاری مسابقات، سمینارها، کارگاه‌ها و اردوهای علمی به اجرا درآید.

637041575691831634_md