رئیس دانشگاه آزاد نظرآباد: مسئولیت اصلی استادان و نخبگان تربیت نسل متخصص و انقلابی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد گفت: مسئولیت اصلی استادان و نخبگان دانشگاهی، تربیت نسلی مؤمن، متعهد، متخصص و انقلابی با هویت ایرانی و اسلامی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نظرآباد، ظهر امروز در آستانه ۳۱ خرداد سالروز شهادت استاد بسیجی شهید مصطفی چمران و روز بسیج اساتید، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد به همراه جمعی از استادان بسیجی با امام جمعه شهرستان نظرآباد دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ابتدا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد با گرامیداشت یاد و خاطره استاد بسیجی شهید چمران به نقش و رسالت مهم استادان دانشگاه‌ها در این برهه از زمان و همگام با آغاز ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی به‌ویژه در حوزه تربیت نسل جوان و انقلابی دانشگاه‌ها اشاره و مهم‌ترین منشور این رسالت مهم استادان را در همراهی و هرچه بیشتر عملیاتی‌‌کردن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از سوی رهبری معظم انقلاب اسلامی عنوان کرد.

فیض‌الله اکبری‌دستک با نقل این فرمایش مقام معظم رهبری درباره شهید چمران که «در دانشگاه پرورش انسان در تراز شهید چمران لازم است»، مسئولیت اساسی و کلان استادان و نخبگان دانشگاهی را در راستای تربیت نسلی مؤمن، متعهد، متخصص و انقلابی با هویت ایرانی و اسلامی دانست.

وی بر آمادگی کامل و همه‌جانبه استادان بسیجی این دانشگاه در مسیر آرمان‌های انقلاب انقلابی و نقش‌آفرینی مؤثرتر در امور فرهنگی و تربیتی شهرستان نظرآباد تأکید کرد.

حجت‌الاسلام سیدسجاد موسوی‌نیا امام جمعه نظرآباد نیز در این دیدار با قدردانی از مواضع و دیدگاه‌های رئیس دانشگاه بر حمایت از اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد و استادان بسیجی آن در راستای فعالیت‌های فرهنگی و تربیتی به‌ویژه گسترش تفکر بسیجی بین دانشگاهیان تأکید کرد.

در پایان این دیدار لوح سپاس و تندیس سی‌امین سال راه‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد از سوی اکبری‌دستک رئیس این دانشگاه به امام جمعه انقلابی و دانشگاهی نظرآباد به پاس همکاری‌ها و حمایت‌های وی از دانشگاه آزاد اسلامی اهدا شد.