سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی نظرآباد: افزایش کیفیت منجر به رغبت تحصیل دانشجویان می‌شود

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی نظرآباد گفت: افزایش کیفیت آموزشی، فرهنگی و تربیتی در دانشگاه آزاد اسلامی، رغبت خانواده‌ها را برای تحصیل فرزندانشان در واحدهای دانشگاهی به‌دنبال دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نظرآباد، سیدعباس صارمی حصاری صبح امروز در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی نظرآباد با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: باید جریان‌های جنگ تحمیلی با زبانی قابل‌ درک و فهم برای جوانان امروزی تبیین شوند.

وی در این جلسه گزارشی از سومین نشست سراسری معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی که هفته جاری  با حضور رئیس هیئت مؤسس و امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، ارائه کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد با بیان بخشی از دغدغه‌های مطرح‌شده توسط مسئولان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست گفت: با افزایش کیفیت آموزش فرهنگی و تربیتی در دانشگاه آزاد اسلامی، خانواده‌ها رغبت بیشتری برای تحصیل فرزندانشان در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی پیدا می‌کنند.

صارمی افزود: استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه که همان استادان، کارکنان و دانشجویان هستند در راستای اعتلای فرهنگی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی از دیگر دغدغه‌های مطرح‌شده در این نشست بود که توسط مسئولان مطرح شد.

وی خاطرنشان کرد: توجیه دانشجویان و خانواده‌هایشان در بدو ورود به دانشگاه در زمینه آسیب‌های فرهنگی و تربیتی که آنان را تهدید می‌کند از دیگر مباحث مطرح‌شده در این نشست بود.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد با بیان راهکارهای ارائه‌شده در این نشست برای درآمدزایی در حوزه‌های فرهنگی اظهار کرد: در حوزه فرهنگی می‌توان از طریق نوشتن نرم‌افزارهای فرهنگی درآمدزایی کرد و باید دقت کرد در بحث تربیتی زمان را از دست ندهیم؛ چراکه اگر دیر بجنبیم، فرصت‌ها از دست می‌رود.