سرپرست دانشگاه آزاد نظرآباد: کارکنان و اعضای هیئت علمی موتور محرک برای حرکت دانشگاه هستند

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد گفت: مجموعه کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه مانند موتور محرکه برای حرکت رو به جلوی دانشگاه هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نظرآباد، سیدعباس صارمی‌حصاری سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد در نخستین نشست خود با کارکنان مرکز نظرآباد که صبح امروز برگزار شد، با قدردانی از تلاش‌های همه مدیران قبلی این مرکز دانشگاهی، کارکنان دانشگاه را در ایجاد هرچه بیشتر فضای همدلی و گذشت تشویق کرد و محقق‌شدن اهداف عالی دانشگاه را در گرو ایجاد این فضا دانست.

وی با بیان مجدد برخی از برنامه‌های اعلام‌شده خود در مراسم معارفه، مانند تقویت ارتباط با صنعت و دانشگاه، پیگیری تصویب رشته‌های جدید و ایجاد رشته‌های تحصیلات تکمیلی با توجه به بسترهای خوب موجود از پیگیری مجدانه برای تحقق  این برنامه‌ها خبر داد.

صارمی‌حصاری ادامه داد: مجموعه کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه مانند موتور محرکه برای حرکت رو به جلوی دانشگاه هستند که در صورت ناهماهنگی و نقص در هریک از ارگان‌ها، شتاب این حرکت گرفته خواهد شد.

در ادامه جلسه که با گزارش مدیران و مسئولان دانشگاه و سایر کارکنان از وضعیت موجود در بخش‌های آموزشی، اداری، مالی و روابط عمومی همراه بود، اهمیت دوچندان مواردی مانند پایش درآمدها و هزینه‌ها، تکریم اباب رجوع  به‌ویژه ورودی‌های جدید که با خانواده‌های‌شان برای ثبت‌نام اولیه مراجعه می‌کنند و نخستین برخورد کارکنان تأثیر زیادی در نوع نگرش این افراد به دانشگاه ایجاد می‌کند،  یادآوری شد.