آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی نظرآباد برای میزبانی از شهید گمنام

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد از آمادگی کامل این مرکز برای میزبانی و دفن شهید گمنام در محیط دانشگاه و پیگیری مستمر مجوزهای آن خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نظرآباد، جمعی از مسئولان و مدیران ارشد مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد حضور یافتند و علاوه بر دیدار و گفتگو با رئیس این دانشگاه از دفتر ستاد شاهد و ایثارگران این دانشگاه نیز بازدید کردند.

در این دیدار که معصومه اکبری مدیر ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز نیز حضور داشت، ابتدا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نظرآباد به معرفی، قدمت، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های این دانشگاه پرداخت و به همکاری و تعامل مثبت و اثربخش میان دانشگاه آزاد اسلامی نظرآباد و اداره بنیاد شهید و اداره حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس شهرستان نظرآباد اشاره کرد.

فیض‌الله اکبری‌دستک با بیان سابقه همکاری این دانشگاه در برگزاری کنگره یادواره شهدای نظرآباد در سال گذشته به‌عنوان مسئول کمیته علمی-پژوهشی این یادواره از آمادگی کامل مرکز نظرآباد برای میزبانی و دفن شهید گمنام در محیط دانشگاه و پیگیری مستمر مجوزهای آن در دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز خبر داد.